Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Biga Meslek Yüksekokulu

Koordinatörlükler

ECTS Programı

 #  Ünvanı / Adı Soyadı Bölüm Programlar  Görevi
 1 Doç. Dr. Murat AKYILDIZ          Meslek Yüksekokulu
 Pazarlama ve Reklamcılık
Pazarlama  Koordinatör
Pazarlama İ.Ö.
2  Öğr. Gör. Faruk ÇETİN  Meslek Yüksekokulu
 Malzeme ve Malzeme İşleme Tekn.
Mobilya ve Dekorasyon  KoordinatörYardımcısı  
 Koordinatör
3  Yrd. Doç. Dr. Ahmet UZATICI  Gıda İşleme Süt ve Süt Ürünleri Teknolojisi  Koordinatör
Gıda Teknolojisi
Gıda Teknolojisi İ.Ö.
 4 Yrd.Doç.Dr.Serhat SOYŞEKERCİ  Yönetim ve Organizasyon Kooperatifçilik  Koordinatör
İşletme Yönetimi
İşletme Yönetimi İ.Ö.
Yerel Yönetimler
5  Yrd. Doç. Dr. Seda YAVUZASLAN SÖYLEMEZ  Muhasebe ve Vergi Muhasebe ve Vergi Uygulamları  Koordinatör
Muhasebe ve Vergi Uygulamları İ.Ö.
 6  Öğr. Gör. Selin NEHİR  Elektrik ve Enerji Elektrik  Koordinatör
Elektrik İ.Ö.
Elektrik Enerjisi Üretim,İletim ve Dağıtımı
 7  Öğr. Gör. İsmail HACIKURU  Makine ve Metal Teknolojileri Makine  Koordinatör
Makine İ.Ö
Metalurji
 8  Öğr. Gör. Zafer ÖZGÜR  Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Otomativ Teknolojisi  Koordinatör
Otomativ Teknolojisi İ.Ö.

Erasmus ve Mevlana Programı

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
1  Öğr. Gör. Selin NEHİR  Koordinatör

Farabi Değişim Programı

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Öğr. Gör. Ertuğrul BİLGÜCÜ  Koordinatör
 2  Öğr. Gör. Ayşin AŞKIN  Koordinatör Yardımcısı

Kalite Güvencesi Alt Komisyonu

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Doç. Dr. Suat UĞUR  Müdür-Başkan
 2  Öğr. Gör. Figen KILIÇ  Üye                           
3  Öğr. Gör. Mustafa DÜNDAR  Üye

 Bölüm Kalite Güvencesi Temsilcisi

#    Ünvanı / Adı Soyadı Görevi
1  Doç. Dr. Murat AKYILDIZ  Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
2 Doç. Dr. Songül ŞENTÜRKLÜ  Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
3  Yrd. Doç. Dr. Ahmet UZATICI  Gıda İşleme Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
4  Yrd. Doç. Dr. Serhat SOYŞEKERCİ  Yönetim ve Organizasyon Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
5  Yrd. Doç. Dr. Seda YAVUZASLAN  Muhasebe ve Vergi Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
6  Öğr. Gör. Zafer ÖZGÜR  Motorlu Araçlar ve Ulaşt.Tekn. Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
7  Öğr. Gör. İsmail HACIKURU  Makine ve Metal Tekn. Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
8  Öğr. Gör. Selin NEHİR  Elektrik ve Enerji Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi
9  Öğr. Gör. Ayşin AŞKIN  Malzeme ve Malzeme İşl. Tekn. Bölümü Kalite Güvencesi Temsilcisi

Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Öğr. Gör. Ahmet KURT Biga MYO Akademik Temsilcisi

Proje Sorumlusu

# Ünvanı / Adı Soyadı
1  Yrd. Doç. Dr. Ayşe Gülin ESER
2  Öğr. Gör. Ergül SÖYLEMEZOĞLU

Sivil Savunma

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Öğr. Gör. Mustafa DÜNDAR  Amir

Akademik Özgeçmiş Sistemi

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Öğr. Gör. Bahaddin ZAYİM  Sistem Takip Sorumlusu

Engelli Öğrenci Birimi

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
1  Öğr. Gör. Muradiye ÖZEL ÖDÜL  Koordinatör

Ulusal Erişebilirlik İzleme Sistemi

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Öğr. Gör. Muradiye ÖZEL ÖDÜL  Asil Bina Sınav Sorumlusu
 2  Öğr. Gör. Ertuğrul BİLGÜCÜ  Yedek Bina Sınav Sorumlusu

ÇOMÜ Trafik Güvenliği İşbirliği Protokolü

 #  Ünvanı / Adı Soyadı  Görevi
 1  Öğr. Gör. Zafer ÖZGÜR  Sorumlu Temsilci