Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Biga Meslek Yüksekokulu

Çan MYO Müdürü Prof. Dr. Murat YILDIRIM ve Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Çetin KANTAR Meslek Yüksekokulumuzu Ziyaret Ettiler.

Çan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Murat YILDIRIM ve Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Çetin KANTAR, 22 Kasım 2017 Çarşamba günü Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Suat UĞUR’u ziyaret etmişlerdir.

Meslek Yüksekokulumuz Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Ertuğrul BİLGÜCÜ, Öğr. Gör. Bahaddin ZAYİM, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Songül ŞENTÜRKLÜ, Çan Meslek Yüksekokulu Sekreteri Gülşen DEMİRCAN ve Meslek Yüksekokulumuz Sekreteri Bayram Ali BAŞARAN’ın da katıldığı görüşmede Meslek Yüksekokulların genel sorunları, üniversite- sanayi işbirliğini artıracak projelerin hayata geçirilmesi, öğrenci kontenjanları, Kalite Güvencesi, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ayrıca Prof. Dr. YILDIRIM ve Prof. Dr. KANTAR,  geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucunda vefat eden oğlu Oğuzhan BAŞARAN için Okul Sekreterimiz Bayram Ali BAŞARAN’a başsağlığı ve sabır temennilerinde bulunmuşlardır.

Görüşmenin ardından Prof.Dr.YILDIRIM ve Prof.Dr.KANTAR, Meslek Yüksekokulumuzun günde 3 ton süt işleme kapasiteli ayran ve yoğurt ağırlıklı üretim yapan atölyesinde inceleme yapmışlardır.