Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Biga Meslek Yüksekokulu

Biga TSO Eğitim Komisyonu Meslek Yüksekokulumuzu Ziyaret Etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Komisyonu üyeleri Jale Kırbaş, Hüseyin Erdoğan, Tevfik Başarır, Erol Şener ve Serdar Seçilen Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Suat Uğur’u makamında ziyaret etmişlerdir.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, projeler ve önümüzdeki dönemde Biga TSO ile Biga Meslek Yüksekokulu’nun yapacakları işbirliğiyle ilgili görüş alış verişinde bulunulmuştur.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr.Suat Uğur, Biga TSO’nun her zaman eğitime destek verdiğine vurgu yaparak; “Meslek Yüksekokulumuz ve Biga TSO’nun yapacağı işbirliği sonucunda öğrencilerimizin staj olanakları artacaktır. Ayrıca mezun öğrencilerimize yeni istihdam alanlarının yaratılması konusunda önemli fırsatlar doğuracaktır.” dedi.

Biga TSO Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş; "Eğitim kurumlarının yoğun şekilde faaliyet gösterdiği Biga´da, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin diğer fakülteleri ve Biga Meslek Yüksekokulu ile birlik ve beraberlik içinde başarılı güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz" dedi.