Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Biga Meslek Yüksekokulu

Biga Meslek Yüksekokulunda Vizyon Yönetimi Konulu Konferans Gerçekleştirildi.

Biga Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi Programı Öğr. Gör. Ergül SÖYLEMEZOĞLU tarafından organize edilen ve Çanakkale’nin önemli değerlerinden GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ.’nin Genel Müdürü Volkan USLU’nun konuşmacı olarak katılım gösterdiği konferans, 18.12.2017 tarihinde Biga Meslek Yüksekokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.

Biga Kaymakamı Mustafa CAN, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin BACAK, Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Suat UĞUR, akademisyenler, idari personel ve öğrencilerin katılım gösterdiği konferansta bireysel ve kurumsal yaşamda vizyon yönetimi, ekip yönetimi, kişisel gelişim ve mülakat tekniklerinin önemine değinilerek güncel yaşamdan örnekler verildi.

Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği konferansın sonunda GESTAŞ Genel Müdürü Volkan USLU’ya Biga Kaymakamı Mustafa CAN, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bünyamin BACAK ve Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Suat UĞUR tarafından çiçek ve teşekkür belgesi takdim edildi.